Zasady panujące w gabinecie

Regulamin

 1. W gabinecie przyjmowane są osoby dorosłe, pary, rodziny, młodzież (za zgodą prawnych opiekunów), które wyrażają zgodę na spotkanie i akceptują niniejszy Regulamin.
 2. Psychologa/Psychoterapeutę obowiązuje zasadą poufności, czyli pozostawia wyłącznie dla siebie wszystkie informacje, w posiadanie których wszedł w związku z wykonywaniem psychoterapii.
 3. Termin spotkania z psychologiem/psychoterapeutą może ustalić telefonicznie /tel. 500 708 638/ wyłącznie osoba zainteresowana udziałem w psychoterapii lub jej prawny opiekun.
 4. Sesje pomocy psychologicznej/psychoterapii poprzedza konsultacja /najczęściej 1 do 3 spotkań/, w wyniku której określa się cel pracy, częstotliwość spotkań i prawdopodobny czas trwania pomocy psychologicznej/psychoterapii, obowiązujące zasady spotkań.
 5. Czas trwania konsultacji oraz sesji wynosi maksymalnie 50 min. i podlega opłacie zgodnie z obowiązującym cennikiem. Pacjent płaci za pomoc psychologiczną/psychoterapię przed lub po konsultacji/sesji.
 6. Osoba, która umówiła się na konsultację lub sesję, a nie zgłosiła woli odwołania spotkania w umówionym terminie zobowiązana jest dokonać płatności za spotkanie zgodnie z cennikiem.
 7. W przypadku spóźnienia się Pacjenta na konsultację lub sesję, czas spotkania nie jest przedłużany, a opłata nie jest zmniejszana.
 8. Sesję należy odwoływać najpóźniej 24 godziny przed umówionym wcześniej terminem; odwołana sesja nie podlega wtedy opłacie. Pacjent płaci za sesję, w której nie uczestniczył i której nie odwołał w wymaganym terminie.
 9. Pacjenci – w ważnych dla siebie sprawach – mogą kontaktować się z terapeutą telefonicznie. Rozmowy trwające dłużej niż 15 min. podlegają opłacie.

 


Skype – instrukcja

W przypadku kiedy nie możesz dotrzeć osobiście do jednego z moich gabinetów, istnieje możliwość zorganizowane sesji poprzez komunikator Skype. To co będziesz potrzebować w trakcie sesji to:

 1. Komputer z zainstalowanym programem Skype
 2. Słuchawki i kamerkę internetową
 3. Wygodne miejsce do siedzenia/ leżenia
 4. Upewnij się że podczas sesji nikt i nic nie będzie Ci przeszkadzało

Wszelkie dodatkowe informacje oraz pytania możesz zadać poprzez telefon lub e-mail.

Comments are closed.