O mnie

Przemysław Książek

Mgr Przemysław Książek psycholog ze specjalnością kliniczno - sądową, psychoterapeuta oraz trener warsztatu umiejętności psychospołecznych. Ukończył całościowe szkolenie w zawodzie psychoterapeuty w ramach 4-letniego kursu organizowanego przez Szpital Kliniczny im. dr J. Babińskiego w Krakowie oraz szkolenia uzupełniające z zakresu hipnoterapii oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Umiejętności praktyczne doskonalił podczas stażów w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie,  klinice Ameos w Bad Aussee w Austrii, a także w Szpitalu Klinicznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie na oddziale zaburzeń osobowości. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii, pracuje zgodnie z kodeksem etycznym towarzystwa, swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

W swojej pracy opiera się głównie na założeniach psychoterapii psychoanalitycznej, pracując w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym korzystając z dorobku psychoanalizy, hipnoterapii i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako psycholog i psychoterapeuta z dorosłym oraz dziećmi i młodzieżą m.in w zakładzie opiekuńczo-leczniczym w Sosnowcu, Warsztatach Terapii Zajęciowej w Olkuszu, Środowiskowym Domu Samopomocy w Andrychowie, Stowarzyszeniu „Dać Szansę” w Wadowicach czy w Centrum psychoterapii w Myślenicach. Od 2015 r. prowadzi prywatną praktykę. Obecnie związany z poradnią PH Zdrowia w Krakowie oraz poradnią internetową MyWay.

W prywatnym gabinecie prowadzi terapię indywidualną dorosłych i młodzieży.

Comments are closed.